הדרכה הורית

IMG_1689.JPG

הורות צריך ללמוד.

אני מאמינה שיש בנו אינטואיציות הוריות, יחד עם זאת כדי לגדל ילדים צריך להבין על העולם שלהם, מתוך מה הם פועלים ואיך חשוב להגיב כדי שילד יהיה בריא גם בנפש ולא רק בגוף.

הרבה פעמים אנחנו מגיבים מתוך הקושי שלנו, החלומות שלנו וחשוב לזהות את זה.

כדי להוביל אותם לחיים עצמאיים, מיטיבים ועם חוסן נפשי יש דברים שכל הורה חובה שיהיה לו בתודעה וגם יידע שיצליח ליישם.

העולם של היום מאוד מבלבל ומאתגר ועם זאת בגישה של התקופה הזו להבדיל מדורות קודמים יש המון הקשבה לילד והגבולות מאוד ישתנו ואף נפרצו.

הדרכה הורית היא תהליך קצר של כמה מפגשים שבהם נראה איך המשפחה שלכם מתנהלת, מה אתם רוצים שיהיה שם לכם ולילדים האהובים שלכם, תקבלו כלים איך להתמודד ולהגיב נכון לסיטואציות הקשות מול הילדים, מה החלום ההורי שלכם ואיך בכלל אפשר ליישם את כל זה.

תהליך של הדרכה הורית הוא מסע שבו אני רואה את הילדים שלי דרכי, כמה עוצמה יש בי כהורה לעשות שינוי שיעשה טוב לכל המשפחה ובמיוחד לילד שבאים להתייעץ עליו.

אם אתם רוצים קשר טוב ושיהיה נעים בבית תדעו שיש מה לעשות וזה אפשרי. לפעמים זה הרבה יותר פשוט ממה שחושבים ומאמינים.

לכן מתחילים בפגישת יעוץ ממוקדת ראשונה ובוחנים האם התהליך מתאים למשפחה שלכם.

מה תקבלו בפגישת המיקוד :

  • תקבלו הערכה למה הקשיים של הילדים ושל המשפחה.

  • יחד נראה למה אתם זקוקים כדי לשפר את האווירה והיחסים בבית.

  • במהלך הפגישה תקבלו הכוונה מותאמת לכם ואיזה צעדים יש לעשות כדי לייצר שיתוף פעולה, כיבוד ושיח מהילדים.

מחליטים להמשיך, אז מה עושים בפגישות?

  • תקבלו כלים  פרקטים ותודעתיים איך להגיב בזמן כעס, תסכול או כל קושי שעולה של הילדים.

  • תדעו איך להציב גבולות בצורה מכבדת ויעילה ועדיין להיות אהובים מצד הילדים.

  • תקבלו כלים איך לחזק את הביטחון העצמי של הילדים שלכם כדי שיוכל להתמודד עם אתגרים שיבואו.

  • תדעו איך להתמודד עם המריבות של הילדים ולהפחית אותם ואפילו לפתח בניהם קשר טוב יותר בניהם.

  • הכלים וההכוונה שתקבלו הם לא רק פרקטיים ונקודתיים לזמן שבו אתם מתייעצים אלא גם תודעתיים ולכן הם כלים שנשארים לאורך זמן ומוטמעים טוב יותר.

  • יעוץ שינה מגיל שנתיים -במידה ויש קשיים בשינה, בערב לפני השינה, מעבר למיטה חדשה, לחדר חדש -נבנה יחד תוכנית מותאמת לשיפור ההרגלים והמצב שרוצים בבית. 

זה הזמן להחזיר לידיכם את הסמכות ההורית
!וליצור שגרה רגועה ויתר בבית

אם יש לכם שאלות נוספות על פגישת המיקוד ועל הדרכה הורית

הורים מספרים

:ורד

 לפני הייעוץ היה קושי בבית .הילד לא היה קשוב אלי, מתעקש על כל דבר, היה לו קושי לקבל גבולות וממש לא הצלחתי להתמודד עם הוויכוחים. לאחר מספר פגישות עם רננה המצב היום אחרת לגמרי. השיח והיחד ביני לבינו הרבה יותר רגוע, מבינים אחד את השניה הרבה יותר, למדתי להיות סמכותית ומכילה. בעבר הוא לא היה מתארגן בעצמו בבוקר והיום יש לו ולי את הכלים לקדם אותו. ממליצה מאוד להעזר ברננה ובכלל לא לחשוש מהדרכת  הורים, זה פשוט עושה טוב למשפחה

 :משפחת פריי

התלבטנו מאוד אם להתחיל את התהליך, קיבלנו עליך המלצה מאוד טובה.  מהרגע שנפגשנו הרגשנו חיבור טוב, נסכת בנו תחושת בטחון. אין  לתאר באיזו תשוקה ומסירות את עושה את עבודתך, ליוות אותנו, היית לנו אוזן קשבת ובנינו שגרה חדשה בבית ואכן כל הבית מרגיש את זה. רננה - עברנו איתך שינוי משמעותי ורוצים לומר שוב תודה גדולה

 :חופית וירון גולדנזון

כמה שמחתי לגלות אחרי מספר שנים שרננה היא גם מדריכת הורים כי בנינו, למי אין בעיות עם הילדים?!  אז  עם לאור הניסיון הקודם המעולה של יעוץ שינה איתה החלטנו  ללכת על זה. אחרי מספר פגישות הצלחנו למקד את עצמנו, לגבש את הגישה שלנו בחינוך  סביב משברי ועומס היום. הדרכת הורים זה תהליך חובה לכל משפחה. רננה היא אדם מקסים, תמיד שלווה ועם רצון לעזור, חשה את התסכולים ויודעת להכווין אותנו עם הכלים שיהיו טובים ומקובלים עלינו.  ממליצה בחום על רננה - היא אשת מקצוע מהמעלה הראשונה